دکتر ژیلا غفوریان
Search
Close this search box.
لابیاپلاستی بدون درد

لابیاپلاستی بدون درد و خونریزی

ممکن‌است شما عزیزان نیز از متقاضیان جراحی لابیاپلاستی باشید اما به علت درد و خونریزی آن کمی نگران باشید. خبر خوب برای شما این است که با پیشرفت علم پزشکی، لابیاپلاستی بدون درد و خونریزی روی کار آمده است. لابیاپلاستی یک عمل است که آن را به منظور تغییر شکل واژن انجام می دهند. طی این عمل تغییراتی به منظور بهبود و زیبایی اندازه، شکل و همچنین ظاهر لب‌های بیرونی و داخلی انجام می‌گیرد.

لابیاپلاستی-بدون-خونریزی

طی این عمل برای اینکه پزشک بتواند تغییرات مد نظر را اعمال کند، نیاز دارد تا در قسمت های مختلف واژن، برش های جراحی ایجاد نماید که طبیعی است که طی این برش ها، خونریزی به وجود آید که بسیار هم دردناک است. به همین دلیل است که جراح ها دست به تکنیک‌های جدیدی زده اند که بدون عوارض خونریزی و درد صورت می گیرد.
در این مقاله قصد داریم تا شما را با لابیاپلاستی بدون درد و خونریزی آشنا کنیم و اطلاعات مختصر و مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

لابیاپلاستی بدون درد و خونریزی

همان طور که در قسمت مقدمه نیز بیان کردیم، لابیاپلاستی های بدون درد و خونریزی طرفداران خود را پیدا کرده اند که این روش، با کمک لیزر صورت می گیرد. پزشک متخصص با استفاده از لیزر قادر است تا قسمت های اضافه بافت لابیا مینور را بردارد و آن ها را کوچک و متقارن کند.
این روش در مقایسه با سایر روش ها، خونریزی کمتری را به وجود می آورد و در نتیجه بیمار درد و ناراحتی کمتری را نیز متحمل می شود. لابیا همان چین های پوستی در اطراف دهانه واژن می باشند که از دو بخش لابیا مینور و لابیا ماژور تشکیل می شوند.

در روش لابیا پلاستی با لیزر، یک پرتو نور به بافت برخورد می کند. در واقع می توان بیان کرد که لیزر جایگزین جراحی با چاقو است البته باید به این نکته نیز توجه شود که متقاضیان نباید انتظارات نامعقولی از این روش زیبایی داشته باشند.

لابیاها در برخی افراد به قدری بزرگ و بیرون زده می باشند که ممکن است فرد را در هنگام راه رفتن و یا حتی ورزش و… آزرده کند. انجام لابیاپلاستی بدون درد و خونریزی کمک می کند تا مشکل فرد حل شود و فرد نسبت به اندام و بدن خود رضایت و اعتماد به نفس کسب کند.

لابیاپلاستی-بدون-درد-و-خونریزی

کاربردهای لابیاپلاستی بدون درد و خونریزی

انجام لابیاپلاستی تحت نظر دکتر ماهر و با تجربه سبب شود که ظاهر نامطلوب واژن از بین برود و به فرد کمک کند که اعتماد به نفس خود را ارتقا ببخشد این جراحی باعث می شود عفونت های واژن کاهش یابد.
گاهی به علت بزرگ و یا کوچک بودن لابیاها در هنگام مقاربت و رابطه جنسی درد به وجود می آید که با انجام این اقدام پزشکی این شرایط نامطلوب از بین می رود گاهی در صورتی که لابیاها بزرگ باشند در هنگام ورزش اصطکاک به وجود می آید که می توان با انجام لابیاپلاستی این تحریکات را از بین برد.
در برخی از افراد دیده شده که شکایت هایی مانند مشکل در دفع و… دارند که این مشکلات نیز با لابیا پلاستی قابل حل است.

مزایای انجام لابیا پلاستی بدون درد و خونریزی

حالا که با کاربردهای لابیاپلاستی بدون درد و خونریزی آشنا شدید، باید بدانید که این روش مزایا و نقاط مثبت فراوانی را نیز برای مراجعین به ارمغان می آورد و همین موضوع سبب شده تا بسیاری از خانم‌ها و دختران جوان به دنبال این روش زیبایی باشند.
مهم ترین مزیت این روش، از بین رفتن چین و چروک ها می باشد. همچنین بسیاری از مراجعین درخواست می کنند که نمی خواهند محل بخیه باقی بماند. به همین دلیل جراحی لابیا پلاستی با لیزر مناسب این افراد می باشد. حتی در این روش این امکان وجود دارد که محل بخیه هایی که طی جراحی های قبلی ایجاد شده را نیز ترمیم کرد.
این روش در دسته روش‌های کم تهاجم و ایمن قرار می گیرد و نیاز به بیهوشی نخواهد داشت. لابیاپلاستی بدون درد و خونریزی در مقایسه با سایر روش های جراحی دوره نقاهت کمتری خواهد داشت.
البته باید مد نظر داشته باشید برای اینکه به این مزایا و نقاط مثبت دست یابید، لازم است در انتخاب پزشک خود توجه ویژه داشته باشید. تنها یک پزشک متخصص با تجربه و ماهر می تواند نتیجه مطلوب و مد نظر شما را برای شما به وجود آورد.

دکتر ژیلا غفوریان یکی از این پزشکان است که رضایت مراجعه کنندگان وی، می تواند نشان دهنده تبحر او باشد. شما عزیزان نیز می توانید با مراجعه به وی و انجام مشاوره، یک لابیا پلاستی بدون درد و خونریزی را تجربه کنید و به نتیجه مد نظر خود دست یابید.

هزینه لابیا پلاستی بدون درد و خونریزی

هزینه لابیاپلاستی تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد که با توجه به این موارد تعیین می گردد. در این قسمت از مقاله قصد داریم تا شما را با مهم ترین این فاکتور ها آشنا کنیم.

  • میزان بزرگ بودن لابیاها
  • عدم تقارن لابیا ها
  • کلینیک مد نظر و تجهیزات آن
  • تبحر و سابقه پزشک
  • تکنیک انتخاب شده توسط جراح
  • و…

در نتیجه همه این موارد روی هزینه نهایی تاثیر گذار خواهد بود. هزینه قطعی لابیا پلاستی بدون درد و خونریزی در طی جلسات مشاوره و معاینه مشخص می شود و به اطلاع مراجعه کننده رسانده خواهد شد.

کلام پایانی
همان طور که در این مقاله مطالعه نمودید، سعی کردیم تا شما عزیزان را با جراحی لابیاپلاستی بدون درد و خونریزی آشنا کنیم. به این منظور این روش را به شما معرفی کردیم و گفتیم که یک روش ایمن برای از بین بردن چین و چروک و لابیاهای واژن است که عوارضی همچون درد و خونریزی را برای مراجعه کننده به وجود نخواهد آورد.
همچنین مزایا و کاربرد های آن را مورد بررسی قرار دادیم و هزینه مربوط به این اقدام زیبایی را برآورد کردیم. در صورتی که شما عزیزان در زمینه لابیاپلاستی نیاز به مشاوره داشتید می توانید با خانم دکتر ژیلا غفوریان ارتباط برقرار نمایید و نسبت به رفع سوالات خود اقدام کنید.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *